Ostatní strany

Výukové pomůcky pro dějepis (prezentace, smartboard) a další přeměty, např. ZSV

Vážení kolegové a kolegyně,
nacházíte se na stránkách věnovaných pomůckám pro učitele pro výuku (nejen) dějepisu. Neleznete zde prezentace, soutěže pro třídu formou her Riskuj!, Chcete být jedničkářem?, odkrývačky, přiřazování apod.
Soubory jsou nejčastěji ve formátu PowerPoint, Smart board, či OpenOfice.org Impress.
Některé soubory jsou volně ke stažení a šíření (level 1), k získání ostatních je třeba zaplatit poplatek 999Kč (level 2) k získání přístupového hesla.

VĚŘÍME, ŽE S POMOCÍ NAŠICH MODERNÍCH VÝUKOVÝCH POMŮCEK UČINÍTE SVOU VÝUKU JEŠTĚ POUTAVĚJŠÍ A ZAJÍMAVĚJŠÍ.

Mgr.Vít Zahradníček (profesor dějepisu a ZSV na gymnáziu)

Postup získání přístupu ke zpoplatněným materiálům je jednoduchý - klikněte zde.


1. možnost - stažení z internetu, platba na účet:

a) Na Vit.Zahradnicek@seznam.cz zašlete jako přílohu mailu vyplněný objednávkový list s fakturačními údaji (ke stažení zde). Po obdržení vaší objednávky Vám zašleme do týdne* fakturu.
b) Zaplaťte fakturu.
c) Do týdne* po zaplacení faktury vám zašleme přístupové heslo. Zadejte uživatelské jméno (=č. faktury) a přístupové heslo na stránkách http://www.prezentace-pro-dejepis.freeeee.net/.
d) Stáhněte si během 30ti dnů jakékoli zpoplatněné učební pomůcky z levelu 2. (Po 30ti dnech bude přístup na vaše heslo zablokován.)


2. možnost - CD na dobírku (+68Kč):
a) Na Vit.Zahradnicek@seznam.cz zašlete jako přílohu mailu vyplněný objednávkový list s fakturačními údaji (ke stažení zde).
b) Do týdne* vám přijde dobírkou CD s prezentacemi a přiloženou fakturou.

*objednávku vyřizuji obvykle do týdne, max. do 10 dní. O prázdninách je výjimečně možná lhůta do 14 dní.


Mgr. Vít Zahradníček
Na Lindovce 3290/2
Kroměříž 76701
IČ: 87158035
tel. 777885456
e-mail: Vit.Zahradnicek[zavináč]seznam.cz

Související články:
Kontakty a impressum (07.02.2008)
Postup objednání (placené prezentace, smartboard...) (07.02.2008)
| Autor: Vit Zahradnicek | Vydáno dne 07. 02. 2008 | 22421 přečtení | Počet komentářů: 50 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Děkuji Fatymu za adaptaci grafických šablon a spolupráci při výrobě tohoto webu. Další weby vytvořené Fatymem a jeho spolupracovníky: TV, port. TV a nebo třeba jukebox. Blog o Fatymu naleznete zde, o jeho projektech zde a nebo zde.
Máte přístup do LEVELU 1
Vstup do vyšších levelů pro registrované:

Uživatelské jméno:

Heslo:


Odhlášení

Web funguje na bázi phpRS. Hostováno na serveru A.M.I.M.S. (další weby na tomto serveru: FATYM, TV-MIS.cz a mezinárodní TV-MIS.com ve verzích ua, ru and by, dále ČL, MS! a další...).

Prezentace, které se nacházejí v Level 1 tohoto webu můžete dále volně šířit a užívat. Prezentace, které nacházejí v Level 2 a Level 3 tohoto webu, jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům a mohou být používány pouze registrovanými uživateli, kteří uhradili registační poplatek!