Ostatní strany

Postup objednání (placené prezentace, smartboard...)

Jak získat přístup k pomůckám v levelu 2:

1. možnost - stažení z internetu, platba na účet:

a) Na Vit.Zahradnicek@seznam.cz zašlete jako přílohu mailu vyplněný objednávkový list s fakturačními údaji (ke stažení zde). Po obdržení vaší objednávky Vám zašleme do týdne* fakturu.
b) Zaplaťte fakturu.
c) Do týdne* po zaplacení faktury vám zašleme přístupové heslo. Zadejte uživatelské jméno (=č. faktury) a přístupové heslo na stránkách http://www.prezentace-pro-dejepis.freeeee.net/.
d) Stáhněte si během 30ti dnů jakékoli zpoplatněné učební pomůcky z levelu 2. (Po 30ti dnech bude přístup na vaše heslo zablokován.)


2. možnost - CD na dobírku (+68Kč):
a) Na Vit.Zahradnicek@seznam.cz zašlete jako přílohu mailu vyplněný objednávkový list s fakturačními údaji (ke stažení zde).
b) Do týdne* vám přijde dobírkou CD s prezentacemi a přiloženou fakturou.

*objednávku vyřizuji obvykle do týdne, max. do 10 dní. O prázdninách je výjimečně možná lhůta do 14 dní.


Mgr. Vít Zahradníček
Na Lindovce 3290/2
Kroměříž 76701
IČ: 87158035
tel. 777885456
e-mail: Vit.Zahradnicek[zavináč]seznam.cz

| Autor: Vit Zahradnicek | Vydáno dne 07. 02. 2008 | 25952 přečtení | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Děkuji Fatymu za adaptaci grafických šablon a spolupráci při výrobě tohoto webu. Další weby vytvořené Fatymem a jeho spolupracovníky: TV, port. TV a nebo třeba jukebox. Blog o Fatymu naleznete zde, o jeho projektech zde a nebo zde.
Máte přístup do LEVELU 1
Vstup do vyšších levelů pro registrované:

Uživatelské jméno:

Heslo:


Odhlášení

Web funguje na bázi phpRS. Hostováno na serveru A.M.I.M.S. (další weby na tomto serveru: FATYM, TV-MIS.cz a mezinárodní TV-MIS.com ve verzích ua, ru and by, dále ČL, MS! a další...).

Prezentace, které se nacházejí v Level 1 tohoto webu můžete dále volně šířit a užívat. Prezentace, které nacházejí v Level 2 a Level 3 tohoto webu, jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům a mohou být používány pouze registrovanými uživateli, kteří uhradili registační poplatek!